Ücretsiz Firma Rehberi Ekle

Türkiye’de yeni açılan ve en büyük firma veritabanı olmayı hedefleyen Bilgi Firma Rehberi, şirket sahiplerine farklı bir deneyim sunuyor. Bilgi Firma Rehberi’ne kayıt olan firma sahipleri, firmalarının telefon numaraları ve adres bilgilerinin yanında whatsapp hatlarını, instagram adreslerini, twitter adreslerini, facebook adreslerini, web siteleri sisteme ekleyebiliyorlar. Böylelikle ücretsiz olarak hesaplarına ziyaretçi çekebiliyorlar.

Ücretsiz firma ekleme rehberi Bilgi Firma Rehberi’nin bir diğer avantajı ise kategori sayfalarının üst sıralarda bulunması. Böylelikle o kategoride yer alan firmalar bedava ziyaretçi sahibi olmuş olacaklar.

Türkiye’de çok fazla firma rehberi olsa da ne yazık ki bir çoğu güncel değildir. Bilgi firma rehberinde tüm şirketler eklendikten sonra doğrulanmaktadır. Böylelikle doğru bilgilere ulaşım sağlanabilmektedir.

Ücretsiz bir şekilde firmanızı eklemek için rehberin kayıt oluşturma sayfasına ulaşabilirsiniz. Başvurunuzu yaptıktan kısa bir süre sonra firmanız onaylanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir