Ucuz Hazır Site Temaları

Türkiye’nin Ucuz Hazır Site temaları ile web sayfası kurma alanında öncü firma olan BilgiKurumsal birçok internet sayfasına tasarım hizmeti vermektedir. Ucuz şablonlarını ücret ödemeden deneyebilirsiniz. İnternet sayfası yayınlama şablonlarımız yönetici panelli ve ekonomiktir.

Ucuz Hazır Site Genel Özellikleri

Ucuz paketleri profesyonel hizmetleri içerisinde barındırır. Bazı avantajları;

  • Özelleştirilebilir Ucuz Teması
  • Yönetim Ekranı
  • Ücretsiz Alan Adı
  • Ekstra Web Barındırma Ücreti Yok
  • Ücretsiz E-Mail
  • Sınırsız Sayfa Oluşturma

Ücretsiz Ucuz Hazır Site Şablonları

Beğendiğiniz ucuz hazır web sitesi tasarımını demo talep ederek değiştirebilirsiniz. Oluşturulan deneme internet sitesinde dökümanlarınızı basitçe kullanabilir, kendi sayfalarınızı ekleyebilirsiniz. Tasarımın font türleri, arkaplan rengi, font boyutu gibi bir çok ayarını değiştirebilirsiniz. Bilgi Bankasında yardım videoları vardır. Ucuz hazır site sistemi resposive’dir.

Ekonomik Ucuz Hazır Site Fiyatları

Ucuz internet sayfası maliyeti istediğiniz tasarımsal özelliklere göre belirlenmektedir. Firmamızda hazır web sitesi paket ücreti bellidir. Örnek verecek olursak, 283 sayfa ve 38 resim kullanacaksanız seçili paket fiyatlarıyla web sitenizi açabilirsiniz. Uygun fiyatlarla ucuz web sitesi kurmak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Ucuz Hazır Site Paketiyle Ne Kadar E-Posta Açabilirim?

İstediğiniz kadar e-posta adresleri açabilirsiniz. Ucuz hazır site şablonlarında e-mail alan kotası bulunmaz.

Ucuz Web Sayfasını Nasıl Açabilirim?

Ucuz hazır site paketi aracılığıyla web sayfası sahibi olmak çok pratiktir. Seçtiğiniz temanın yanındaki satın alım linki ile siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ödemenizin sonrasında 10 dakika içerisinde web siteniz aktif edilecektir. Ucuz hazır site yedeklemeleri BilgiKurumsal tarafından ücretsiz olarak sağlanır. Yayın sonrası bilgilendirme maili alacaksınız. Amasya ile Nevşehir ve Trabzon gibi Türkiye’nin tüm şehirlerinde referanslarımız bulunmaktadır.

Ucuz Web Sitesi Ücretsiz Mümkün müdür?

Maalesef ücret ödemeden ucuz web sayfası kurmak mümkün değildir. Web sitenizin aktif edilmesi için mecburen alan adı, hosting ve yazılım gerekir.

Kullanıcı Dostu Ucuz Hazır Site Yönetim Paneli

Ucuz internet sitenizi teknik bilginiz olmasa dahi kullanabilirsiniz. Ucuz hazır site yönetim paneli Türkçe ve çok dillidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir